Start > Zapiekanka Bistro

Zapiekanka BISTRO

Kiedy pizzogłód przyciągnie Cię do zamrażarki sklepowej przyjrzyj się smakom zapiekanek Bistro. Każda z nich to puszysta bagietka, obficie przystrojona dodatkami, z wyrazistymi sosami. I w każdej brakuje oleju palmowego! Przebieraj, wybieraj, byle szybko, bo mróz mrozi.

Zapiekanka Bistro kebab z wołowiny z czerwoną cebulką

Chodzi Ci po głowie coś pysznego? Ruszamy z odsieczą! Chrupiąca bagietka, sos z przetartych pomidorów, wyrazisty w smaku kebab wołowy, kawałki czerwonej cebuli, ciągnący się ser. Duży głód zaspokojony w mig!

Zapiekanka Bistro Margherita

Włoska klasyka gatunku jest bliżej niż myślisz. Przyjemnie chrupiąca bagietka, solidna ilość sosu z przetartych pomidorów , aromatyczny ser pleśniowy… Mamma mia, ale pycha!

Zapiekanka Bistro po wiejsku z kiełbasą i kiszonym ogórkiem

Na konkretny głód najlepsze są konkretne dodatki, zwłaszcza takie w wiejskim stylu. Wyrazisty sos śmietanowo-chrzanowy, grubo krojona kiełbasa, do tego kiszony ogórek i ser – wszystko ułożone na chrupiącej bagietce. Na zdrowie!

Zapiekanka Bistro z pieczarkami

Znana i lubiana klasyka gatunku. Chrupiąca bagietka, bogactwo pieczarek z polskich upraw i kusząco ciągnący się ser. Czy istnieje lepsze połączenie? Absolutnie nie!

Zapiekanka Bistro z szynką i pieczarkami

Zapiekankowa klasyka okraszona mięsnym kąskiem. Pieczarki z polskich upraw, soczysta szynka własnego wyrobu i nieziemsko ciągnąca się mozzarella, wszystko ułożone na chrupiącej bagietce. Pyszność!

Zapiekanka Bistro z kurczakiem

Wariacja dla miłośników różnorodności w kuchni. Są soczyste kawałki kurczaka, jest sos z przetartych pomidorów, jest ciągnąca się mozzarella i bajecznie chrupiąca bagietka. Wszystko, co potrzebne do szczęścia!